Noter ve Apostil Hizmetleri

Noter ve Apostil Hizmetleri

Noter Hizmetleri

Bir noter mührü, belgenin noter tarafından onaylandığını göstermektedir. Noter mührü ABD'de ise hem belgeyi imzalayan kişinin kimliğini doğrular, hem de imza sahibinin ne imzaladığını anladığını doğrular. ABD’deki noterlik, diğer ülkelerden farklı olarak, noter onaylı belgelerin yasal olarak geçerli olduğu anlamına gelmez fakat belgelerin üzerindeki imzaların doğruluğunu tasdik eder.

ABD’de bankalar, eyalet / yerel ofisler, bazı hukuk büroları ve şirketleri, UPS ofisleri, FedEx ofisleri, kimi seyahat acenteleri ile bazı sigorta şirketleri gibi birçok farklı yerde noter hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Belgelerinizin noter onaylarını almak için, fotoğraflı kimlik kartıyla kimliğinizi kanıtlayarak noter huzurunda belgeleri imzalamanız ve neyi imzalayacağınızı anladığınızı kanıtlamanız gerekir.

Şirketimizin noterlik hizmetlerini kullanarak herhangi bir belgenizin noter onayını alabilir veya noter onayı için dokümanlarınızın hazırlanması hususunda yardım alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz için aşağıdaki noter hizmetlerini sunmaktayız:

•    Dokümanların noter onaylarının alınması
•    Noter onayı için dokümanların hazırlanması
•    Dokümanların yollanması
•    İlgili tüm danışmanlık hizmetleri

Apostil Hizmetleri

Apostil, 1961 tarihli Lahey Sözleşmesinin tarafı olan ülkelerde geçerli olan ve belgelere verilen bir kimlik doğrulama şeklidir. Apostil, ek olarak sunulur ve yabancı kuruluşa vermeniz gereken belgelerin orijinal olduğunu doğrular. Belgelerinize bir apostil almak istiyorsanız, orijinal veya sertifikalı kopyası, eğer gerekli ise tercümesi ve tüm gereklilikleri karşılayan diğer ek dokümanların olmasına dikkat etmelisiniz.

Belgelerinize en uygun ve profesyonel şekilde bir apostil almak için burada hizmetinizdeyiz. Ekibimiz öncelikle Apostil veya yasallaştırma koşullarını karşıladığından emin olmak için belgelerinizi inceleyecektir. Verdiğimiz hizmetler; işlemleri yakın şekilde takip etmek, sizi düzenli olarak bilgilendirmek ve apostil dokümanlarını en kısa sürede size ulaştırmaktır. 

Noter ve apostil hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz.